Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii do projektowania i wycinania materiałów reklamowych, możemy zaproponować Państwu różnorodne produkty POS (Point of sale), już od 1 egzemplarza (prototypu).

Wykorzystywane przez nasz urządzenie, ploter Konsberg V, wyposażony w głowicę MultiCut z automatyczną funkcją wycinania po obrysie (materiałów z gotowym zadrukiem) pozwala na precyzyjne cięcie, bigowanie oraz frezowanie różnorodnych materiałów.

Zaawansowany program do projektowania opakowań i ekspozytorów, ArtiosCAD, znacznie ułatwia proces projektowania i — dodatkowo —minimalizuje czas oczekiwania na realizację zamówienia.

W naszej ofercie proponujemy wszelkiego rodzaju materiały POS, takie jak:

— espozytory

— displaye

— standy

— totemy

— wyspy ekspozycyjne

— hangery

— wobblery

— opakowania

— gadżety

Dysponujemy możliwością wycinania z takich materiałów jak: kartony, tektury, tektury lite, płyty piankowe, tektury grube tzw. plastry
miodu, materiały MDF, płyty kompozytowe na bazie aluminium, pleksi, tworzywa sztuczne, materiały samoprzylepne, tworzywa sztuczne o strukturze falistej, drewno, cienkie aluminium, fornir i wiele innych.

Możemy po prostu:

— wyciąć dla Państwa już gotowy projekt

— zaproponować rozwiązanie gotowe czekające na wykorzystanie w naszej bazie produktów lub

— przygotować dla Państwa coś całkiem nowego i oryginalnego.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Wspólnie będziemy mogli ustalić rozwiązanie indywidualnie dopasowane do Państwa oczekiwań i potrzeb. Nasz dodatkowy atut to blisko 25-letnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i kreacji.